Грудень 2019

postheadericon Батьки та діти

Нині ефективність дошкільної освіти пов’язана з організацією освітнього процесу на засадах партнерства. Це спонукає оновити зміст і форми співпраці педагогів закладів дошкільної освіти з батьками вихованців.

Робота з батьками завжди була традиційною складовою дошкільної освіти, адже заклад дошкільної освіти є першим соціальним середовищем, з якого дитина потрапляє до сім’ї. Дорослі учасники освітнього процесу мають усвідомити значущість партнерської взаємодії між закладом освіти і родиною, оскільки така співпраця покликана створити сприятливі умови для виховання здорової, соціально адаптаваної, всебічно розвиненої дитини.

З метою пошуку шляхів, спрямованих на формування взаєморозуміння та довіри, побудови партнерської взаємодії між закладом дошкільної освіти і родиною, Міністерство освіти і науки України надсилає методичні рекомендації щодо організації взаємодії закладів дошкільної освіти з батьками вихованців

Лист Міністерства освіти і науки України від 11.10.2017 № 1/9-546 “Методичні рекомендації щодо організації взаємодії закладів дошкільної освіти з батьками вихованців”

РОДИННЕ СВЯТО “УКРАЇНСЬКИЙ ЯРМАРОК”

11 жовтня 2017 року в дошкільному навчальному закладі №31 «Ягідка» відбулося родинне свято «Український ярмарок».  До заходу були залучені  вихованці закладу, їхні батьки, місцеві жителі мікрорайону та  помічник депутата партії «Самопоміч», провідний бібліотекар бібліотеки-філії №10 Сумської міської централізованої бібліотечної системи Наталія Савченко.

Свято було  пройняте  національно-патріотичним  духом: спільні народні ігри дітей та батьків «Палиця», «Мости», «Мак»; виступ хлопчаків – козачат;

продаж  дарів саду та городу, домашньої випічки…

Висловлюємо велику подяку всім учасникам  родинного заходу

Радісно жити, красиве творити, може лиш добра людина навчити

P9263954Сьогодні від сім’ї суспільство очікує великої відповідальності за життя та повноцінний розвиток дитини. Змінилося і відношення батьків до того, як розвивається та виховується їх дитина в умовах дошкільного закладу.

Сучасні батьки є активними учасниками освітньо-виховного процесу. У нашому дошкільному закладі практикуються такі форми роботи з дітьми, під час яких мами навчають дітей тій майстерності, якою добре володіють самі.

Причому, проходить це все в стінах садочку. Мами працюють з дітьми не лише тієї групи, де виховується їх дитина, а в різних. Ця форма роботи дає можливість розкритися малюкові перед іншою, чужою людиною, що є своєрідною підготовкою до шкільного життя.

P9263955P9263952