Серпень 2019

postheadericon Відгуки батьків

Відгуки батьків

Щасливий період дитинства моїх доньки та сина проходять в ДНЗ №31 «Ягідка». З великим задоволенням щоранку ми йдемо в садочок, де на діток чекають привітні вихователі, цікаві ігри, корисні прогулянки та гомінкі однолітки. Мені дуже приємно спостерігати, як ростуть мої діти здоровими та вихованими.

Дякуємо садочку за прекрасне дитинство.

Сім`я Доля

Кожен із нас, батьків, бажає своїй дитині тільки найкращого. Це стосується не тільки матеріальних благ, а також виховання та навчання дитини. Саме тому я зробила свій вибір на користь ДНЗ №31 «Ягідка».

Мій син Анатолій Гончаренко вже протягом трьох років із задоволенням відвідує цей садочок. Я бачу, що йому тут весело, цікаво, затишно та безпечно. А все тому, що вихователі вміють налагодити емоційний контакт із кожною дитиною, використовують різноманітні інноваційні технології, що поліпшують здібності дитини та розкривають її творчий потенціал.

ДНЗ №31 «Ягідка» затишний, відповідає вимогам сучасності: тут є і розвивально-пізнавальне середовище, і сучасні дитячі майданчики, і нові меблі, і оснащений всім необхідним музичний зал.

Адміністрація закладу, вихователі, спеціалісти не стоять осторонь, а допомагають не тільки своїм вихованцям, а й батькам. При потребі вони розв’язують проблеми, що виникають у батьків із вихованням дітей, пізнанням ними навколишнього світу. Мені завжди приємно усвідомлювати, що будь-яке питання чи пропозицію адміністрація дитячого садочка бере до уваги.

Нас завжди зустрічають із посмішкою, а це дуже важливо, адже найкращі риси добра та людяності можуть прищепити дитині лише ті, хто сам їх має.

Я вдячна вихователям та педагогічному колективу садочка за їх любов, тепло і ласку. Дякую тобі, рідний дитячий садочок!

Сім`я  Лисянських