Серпень 2020
« Лип

postheadericon ПЛАН ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЮ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЮ) В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

Затверджую

Завідувач Сумського ЗДО № 31 «Ягідка»

____________П.О. Шевченко

План

заходів, спрямований на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в ЗДО № 31 «Ягідка»

на 2019-2020 навчальний рік

№ з/п Назва заходу  Термін виконання Відповідальна особа
                  Нормативно-правове та інформаційне забезпечення попередження насильства та булінгу
1 Підготовка наказу «Про призначення  відповідальної особи за булінг (цькування) в закладі дошкільної освіти» Листопад  Завідувач Шевченко П.О.
2 Підготовка наказу «Про затвердження порядку подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) та порядку реагування в ЗДО» Листопад  Завідувач Шевченко П.О.
3 Обговорення та прийняття правил поведінки в групах, оформлення правил у вигляді наочного стенду   Грудень  Вихователі груп
4 Організація механізмів звернення для повідомлень про випадки булінгу (цькування) Грудень  Уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу(цькування) практичний психолог Рябуха А.С.
5 Оновлення розділу про профілактику булінгу (цькування) і розміщення нормативних документів на сайті  закладу освіти Грудень  Відповідальний за роботу сайту закладу Школяренко Н.І.
6 Виступ на нараді при завідувачу на тему: «Психологічні особливості булінгу» Листопад  практичний психолог Рябуха А.С.
7 Виступ на загальних батьківських зборах з профілактики булінгу (цькування) в дитячому  колективі   Травень Завідувач Шевченко П.О., практичнийпсихолог Рябуха А.С.
8 Підготовка тематичних буклетів  Грудень практичний психолог Рябуха А.С.
Робота з дітьми
1 Проведення ранкових зустрічей з метою формування навичок дружніх стосунків Упродовж року Вихователі груп
2 Проведення тематичних тижнів:

• Тиждень толерантності;
  • Тиждень здоров’я (за здоровий спосіб життя);
  • Тиждень психології
ГруденьКвітень
Вихователі груп,практичнийпсихолог Рябуха А.С.
3 Розвивальна робота з дітьми для удосконалення міжособистісної взаємодії та дружніх взаємовідносин Протягом року Вихователі груп,практичнийпсихолог Рябуха А.С.
4 Корекційна робота з дітьми групи ризику Листопад-грудень практичнийпсихолог Рябуха А.С.

Робота з батьками

1 Обговорення питання протидії булінгу  Протягом року Вихователі груп,практичнийпсихолог Рябуха А.С.
2 Підготовка пам’ятки для батьків про порядок реагування та способи повідомлення про випадки  булінгу (цькування) щодо дітей, заходи захисту та надання допомоги дітям Грудень Практичнийпсихолог Рябуха А.С.
3 Проведення семінару-практикуму щодо запобігання насильства та булінгу Січень Практичнийпсихолог Рябуха А.С.
4 Проведення консультацій психолога з питань взаємин батьків з дітьми Протягом року Практичнийпсихолог Рябуха А.С.

Робота з педпрацівниками

1 Проведення семінару-практикуму щодо запобігання насильства та булінгу Січень Практичнийпсихолог Рябуха А.С.
2 Інструктивна нарада з питань профілактики булінгу з педагогічним та обслуговуючим персоналом Грудень Завідувач Шевченко П.О., практичнийпсихолог Рябуха А.С.
3 Проведення консультацій психолога з питань взаємин педагогів з дітьми Протягом року Практичнийпсихолог Рябуха А.С.

Comments are closed.