Archive for Жовтень, 2024
ПЛАН ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЮ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЮ) В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ
ПЛАН ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЮ БУЛІНГУ 2024/2025 навчальний рік
Урамках проведенняВсеукраїнської акціїї “16 днів проти насильства” з метою соціальної реклами прпонуємо переглянути відеоролик
(потрібно перейти за посиланням вгорі)
Перелік
соціальних закладів, установ, громадських організацій, якими надається допомога постраждалим від домашнього насильства відповідно до компетенції
Наказ про організацію роботищодо протидії булінгу (цькуванню) у 2021/ 2022 навчальному році
ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)
НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЛАНУ ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЮ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЮ) В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ
Робота з педпрацівниками
1. Проведення семінару-практикуму щодо запобігання насильства та булінгу. Січень. Практичнийпсихолог Рябуха А.С.
2. Інструктивна нарада з питань профілактики булінгу з педагогічним та обслуговуючим персоналом. Грудень. Завідувач Шевченко П.О., практичний психолог Рябуха А.С.
3. Проведення консультацій психолога з питань взаємин педагогів з дітьми. Протягом року Практичний психолог Рябуха А.С.
Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти
Дошкільний навчальний заклад № 31 «Ягідка» знаходиться у комунальній власності Сумської міської ради. Заклад збудований за типовим проектом і відповідає затвердженим технічним нормам і правилам, а також санітарно – гігієнічним вимогам.
Загальна площа земельної ділянки складає – 48000 кв. м., площа приміщення закладу складає – 1693,4 кв.м.
Земельна ділянка закладу знаходиться на території житлового мікрорайону міста, має огорожу заввишки 2 м. Зелені насадження становлять 80% загальної площі ділянки. В площу зелених насаджень враховуються квітники, газони, фруктові та декоративні дерева, кущі. Територія закладу має зовнішнє електричне освітлення.
Основна будівля дошкільного закладу двоповерхова з груповими, спальними, роздягальними, туалетними кімнатами, які відповідають санітарним вимогам утримання приміщень. Групове приміщення для дітей раннього віку знаходяться на першому поверсі, має окремі виходи.
Заклад має мережу централізованого постачання води, електропостачання, теплопостачання. Встановлено лічильники для обліку використання води, електроенергії, тепла. Всі мережі знаходяться в належному стані. Освітлення приміщень відповідає гігієнічним вимогам.
Приміщення харчоблоку розміщено на першому поверсі. Облаштована комора для зберігання овочів і сухих продуктів. Харчоблок забезпечений необхідним технологічним обладнанням на 100%. Все обладнання знаходиться в належному робочому стані.
Приміщення пральні розміщене на першому поверсі в якому відведене місце для прасування. Обладнання пральні та його розміщення відповідає всім вимогам, щодо дотримання вимог з охорони праці під час роботи.
Матеріально-технічна база дошкільного закладу знаходиться у належному стані.
Дошкільний навчальний заклад № 31 «Ягідка» має:
– музично-спортивну залу;
-медичний кабінет;
-ізолятор;
– процедурний кабінет;
-методичний кабінет;
-кабінети завідувача, завгоспа, кастелянки, практичного психолога;
Вільних приміщень в дошкільному закладі немає.
У спортивно-музичній залі закладу створені належні умови для здійснення музичного та фізичного виховання дітей, атрибути та обладнання підібране згідно з віковими та санітарно-гігієнічними вимогами. Зала оснащена музичними інструментами – піаніно – завдяки якому всі заняття проводяться під музичний супровід. У наявності аудіо-відео апаратура – магнітофони (як в музичній залі, так і в кожній віковій групі), музичний центр та мультимедійна система.
Інтер’єр музично-спортивної зали оформлений відповідно до завдань естетичного виховання та сучасних вимог (кольорова гама, характер освітлення зали, комплектування відповідними меблями, оформлення інтер’єру предметами музично-естетичного напрямку)
У склад групових приміщень входять: ігрова кімната, роздягальня, спальня, умивальна та туалетна кімнати. Інтер’єр кожної вікової групи відповідає профілю та назві групи, відрізняється своєю художньою різноманітністю, стилем, використанням різного природного матеріалу, видів тканини, предметів мистецтва. Педагоги використовують в оформленні наочну інформацію, фотомонтаж, стенди, панно, різнопланові композиції, виставки-презентації. В ігрових кімнатах створено відповідне розвивально-ігрове середовище, яке враховує вік дітей і програмові вимоги. Групові кімнати устатковані необхідними дитячими меблями, м’яким інвентарем, які відповідають санітарно-гігієнічним, естетичним вимогам. У роздягальнях всіх вікових груп розміщені фотостенди, інформаційні куточки для батьків, виставки дитячих робіт, тощо. Добірка матеріалів в групах зроблена на основі всіх сучасних вимог щодо освітньої діяльності з дітьми. Оформлення роздягальних кімнат відповідає назві групи, це вже видно починаючи з вхідних дверей та оформлення шаф.
Виходячи на територію закладу, на кожному кроці відчуваєш красу природи: милують око чудово доглянуті квітники, рабатки, клумби, декоративні композиції, зелені шати дерев вражають багатством відтінків. На території закладу є різноманітні природничі локації: куточок лісу, дитяча городня ділянка, фруктовий сад, метеокуточок.
Кожна вікова група має ігровий майданчик з трав’яним покриттям для проведення прогулянок з дітьми. На майданчиках розташовані столи та лави для дітей, різноманітні спортивні та ігрові споруди, нетрадиційне ігрове обладнання для забезпечення рухової активності дітей протягом дня.
Окремо розташований спортивний майданчик – 200 кв. м для занять з фізкультури, який має смугу перешкод, яму з піском, бігову доріжку, доріжку здоров`я.
Гуртожиток
Гуртожитки відсутні.
Вакансії
На 01.01.2024р. в закладі дошкільної освіти є вакантна посада практичного психолога.
ПОРЯДОК реагування на доведені випадки булінгу (цькування) та відповідальність осіб, причетних до булінгу
ПОРЯДОК
реагування на доведені випадки булінгу (цькування) та відповідальність осіб, причетних до булінгу
1.Завідувач закладу має розглянути звернення у встановленому порядку.
2.Завідувач закладу створює комісію з розгляду випадків булінгу, яка з’ясовує обставини булінгу.
3.Якщо комісія визнала, що це був булінг, а не одноразовий конфлікт, то завідувач закладу повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.
4.Особи, які за результатами розслідування є причетними до булінгу, несуть відповідальність відповідно до частини другої статті 13 (вчинення правопорушень за статтею 1734) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ПЕРЕЛІК ДОДАТКОВИХ ОСВІТНІХ ТА ІНШИХ ПОСЛУГ, ЇХ ВАРТІСТЬ, ПОРЯДОК НАДАННЯ ТА ОПЛАТИ
Додаткові освітні послуги у закладі дошкільної освіти станом на 01.01.2022 року не надаються.